X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

OcmoDigital Bilişim Hizmetleri 2020 yılında kurulmuş kendi yatırımları ile büyüyen  kazandığımız engin tecrübelerimiz sayesinde genç, dinamik, yenilikçi, kendini alanında ispatlamış ve sürekli geliştirmeye adamış ekibi ile beraber 2020 yılında %100 Türk sermayesi ile İstanbul’da kurulmuştur.OcmoDigital Bilişim Hizmetleri  olarak alan adı, hosting, sunucu, veri merkezi çözümleri gibi dallarda hizmet sağlamaktadır.OcmoDigital Bilişim Hizmetleri . olarak sürekli AR-GE çalışmaları yürütmekteyiz ve yürüttüğümüz AR-GE çalışmaları ile yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlamaktayız. Güler yüzlü ekibimiz ile beraber 7/24 sizlerin yanında olmak ve destek vermek için sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

 

OcmoDigital Bilişim Hizmetleri  olarak tamamen şeffaf bir şekilde yönetim anlayışına sahibiz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sağlamak adına sürekli çalışmalar yapmakta ve yeni nesil sunucularla siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

 

Vizyonumuz

 

Hem ülkemizde hem global sektörde yürütmekte olduğumuz AR-GE çalışmaları sayesinde en çok internet sitesi ve sunucu barındırarak ilk 10 firma içerisinde yer almayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

 

OcmoDigital Bilişim Hizmetleri  Müşteri memnuniyet odaklı prensibimiz ile kaliteden ödün vermeden, en yeni teknoloji ile güvenilir ve ekonomik hizmetleri 7/24 kesintisiz bir şekilde sağlamaktayız.


Top