X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Cockpit Freelancer Yönetim Yazılımı

AnasayfaYazılımlarAçık Kaynak ScriptleriCockpit Freelancer Yönetim Yazılımı

$651.99
(Tek Sefer)

SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.4 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Kurumsal firmalar, fatura kesmek istediği müşterilerine tek bir tuş ile tüm bilgileri e-arşiv portalına otomatik olarak post edebilir.

Sisteme ekli olan yada sisteme kayıt olan müşterilerinizi detaylı şekilde yönetebilirsiniz.

İçerik yönetim sistemi sayesinde misafirlerinizin göreceği arayüz alanını tamamen yönetebilirsiniz.

Fatura ve kasa modülü sayesinde, kesilmiş yada kesilecek faturalarınızı görebilirsiniz. Kasa modülü sayesinde hangi banka hesabınızda nekadar bakiyeniz olduğunu inceleyebilir yada ekstre alarak gelir giderinizi tam anlamı ile kontrol altına alabilirsiniz.

Satış modülü sayesinde isterseniz kendiniz müşterinize bir satış yapabilirsiniz yada müşteriniz kendi paneli üzerinden otomatik olarak ürün satın alımı gerçekleştirebilir. Yenilenebilir satışlarda ise domain, hosting, teknik destek paketleri gibi paketler oluşturarak aylık, yıllık gibi seçenekler ile döngüye alabilirsiniz. Ayrıca fiyat teklif modülü sayesinde müşterilerinize özel projeler için fiyat sunabilirsiniz.

Destek modülü sayesinde müşteri ve firma yetkilisi arasında destek talebi açabilir ve soru, teknik hata gibi problemleri görüşebilecekleri bir özelliktir.

Müşteri paneli üzerinden, müşteriniz anlık olarak ürün satın alabilir. Kredi kartı gibi ödeme yöntemleri ile ürün anlık olarak aktifleştirilir. Havale / EFT gibi ödeme yöntemlerinde ise yönetici onayının ardından sipariş durumu onaylanır.

PayTR sanal pos entegrasyonu sayesinde sadece api bilgilerini girerek müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca İnteraktif sms entegrasyonu sayesinde tüm işlemlerde kullanıcılarınıza sms ve mail gönderimi sağlayabilirsiniz.


Top